• slayt
Duyurular

Gül-Der Kitap Kahve ve Türkiye Satranç Federasyonu Çorum Temsilciliği nin birlikte organize ettiği satranç turnuvası 2 Kasım tarihinde yapılacaktır.

 


Çorum Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,8528   6,8652
EURO 7,7600   7,7740
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 9
Dün: 36
Toplam: 14555
BİZE HER YER KÜTÜPHANE ETKİNLİĞİ YAPILDI.

BİZE HER YER KÜTÜPHANE ETKİNLİĞİ YAPILDI.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından Desteklenen, Gençlik Projeleri Destek Programı (2018-2) Kapsamında yürüttüğümüz “Okumak Sizden, Çaylar/Kahveler Bizden” adlı projemizin içerisinde sürdüreceğimiz “BİZE HER YER KÜTÜPHANE” etkinliğinin ilkini Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip öğrencileri ile gerçekleştirdik.

 

 

Projemizin amacı; gençlerimizi ve yetişkinlerimizi kitap okumaya teşvik etmek, onları kitaplarla buluşturmak ve okuma bilincini topluma kazandırmaktır. Proje kapsamında kurulan Kitap Kahvemizin dışında yapacağımız kitap okuma faaliyetlerini / etkinliklerini “ Bize her yer kütüphane” diyerek hayata geçirmiş bulunmaktayız.

 

 

Bu kapsamda 05 Mayıs Pazar günü Sıklık Tabiat Parkında yapılan kitap okuma etkinliğine bir gurup lise öğrenci ve bir kaç yetişkinin katılımı sağlanmıştır. Kitap okuma etkinliğinin yanı sıra piknik düzenlenmiş, parkın sosyal imkânlarından öğrencilerin yararlanması sağlanmıştır. Amacımız; okuma alışkanlığının yanına, gençlerin kaynaşması, sorumluluk alması, birbirleri ile beraber iş yapabilme becerilerinin kazanılması amaçlanmıştır.


Okunma Sayısı: 327


3.236.59.63
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Selahattin GENÇKAN
Web sitemiz hizmete girmiştir. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbım utandırmasın.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Gül Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi
Top