• slayt
Duyurular

Gül-Der Kitap Kahve ve Türkiye Satranç Federasyonu Çorum Temsilciliği nin birlikte organize ettiği satranç turnuvası 2 Kasım tarihinde yapılacaktır.

 


Çorum Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 7,8080   7,8221
EURO 9,1281   9,1446
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 15
Dün: 58
Toplam: 17506
GÜL-DER KİTAP KAHVEDEN SİNEMA GÜNLERİ

GÜL-DER KİTAP KAHVE’DEN SİNEMA GÜNLERİ

          Gül-Der Kitap Kahve; Gül-Der gönüllüsü Elmas SEÇER Hoca hanım gözetiminde  10 öğrenci, Çorum Belediyesi Prof. Dr. Hayrettin Karaman Anadolu Lisesi öğretmeni Ercan ANBAR  gözetiminde 25 öğrenci ve Buharaevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin 2 öğretmen gözetiminde 40 öğrenci ile “Sinema günleri” etkinliği gerçekleştirdi. Bu etkinlik çerçevesinde öğrenciler “ANNEM” filmini izledi. Gençlerle yapılan bu sosyal etkinlik, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın GPDP 2018-2 proje dönemine ait 24083 numaralı “Okumak Sizden, Çaylar/Kahveler Bizden” adlı proje kapsamında yapıldı.  

 

          Gösterim sonrası gençlerle yapılan değerlendirmede, gençlerin filmin konusunu beğendikleri ve etkilendikleri görüldü.  Öğrencilerin tamamı filmdeki Nazlı karakterini beğenmediklerini, yanlış davranış gösterdiğini ifade ettiler.

 

          Ayrıca bu imkânı gençlere sunan T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığının çalışmaları ile GÜL-DER Kitap Kahve’nin amacı, gençlere yönelik faaliyetleri ve sunduğu imkânlar anlatıldı. Kitap okumak ve ders çalışmak için beklendikleri ifade edildi.

 

          Gül-Der Kitap Kahve yapılan bu etkinlik ile gençlere aile kavramının önemi, ailede olabilecek huzursuzluğun gençler üzerindeki psikolojik etkisi, yaşanmışlıklar ve pişmanlıklar üzerinden anlatılmak istenmiştir.


Okunma Sayısı: 386


34.205.93.2
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Selahattin GENÇKAN
Web sitemiz hizmete girmiştir. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbım utandırmasın.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Gül Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi
Top